2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Prądnik Czerwony
Dodane 28 maja 2024

Magazynier - Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się polskim dystrybutorem i producentem innowacyjnych produktów z kategorii e-papierosów, woreczków nikotynowych oraz energetycznych. W swoim portfolio posiadamy między innymi takie marki jak: UR1 Vape, eSIN Vape, L8 Vape, 77, Bjorn, Maverick, X-Booster. Nasza marka 77 jako jedna z niewielu nieskandynawskich marek, osiągnęła duży sukces w Szwecji, gdzie uznawana jest za jedną z najważniejszych w kategorii woreczków nikotynowych.

Poszukujemy osoby do pracy w magazynie w naszej siedzibie w Krakowie na al. 29 listopada 94B, jednak możliwa jest zmiana lokalizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego przy załadunku i rozładunku towarów;

  • Przyjmowanie i weryfikacja zamówień i dostaw;

  • Przygotowanie zamówień;

  • Wykonywanie prac porządkowych na magazynie;

  • Odpowiedzialność za prawidłowe wypełnianie dokumentacji transportowych;

  • Prace fizyczne w obrębie magazynu i produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie;

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego;

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz znajomość zasad ich bezpiecznej eksploatacji (WJO I lub WJO II);

  • Znajomość programu Excel;

  • Umiejętność obsługi komputera;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność w pracy w zespole;

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Mile widziane: znajomość programów typu ERP, WMS, Optima

To oferujemy

  • Umowę zlecenie;

  • Zniżki na produkty firmowe;

  • Otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną;

  • Pracę w pomocnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 899113192