2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Dębniki
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1991 roku zaopatruje w materiały budowlane klientów detalicznych oraz biznesowych.

Od 2000 roku należymy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB).

Naszą firmę tworzy ponad 120 osobowy zespół pracujący w 4 oddziałach rozlokowanych w Małopolsce.

Stawiamy na przyjazną i rodzinną atmosferę w zespole, ponieważ wierzymy w to iż na co dzień współpracując ze sobą nie tylko realizujemy wspólne cele biznesowe, ale budujemy również wieloletnie przyjaźnie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier – Operator Wózka widłowego

Miejsce pracy: Kraków ul. Skotnicka 211

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych i dostawczych
  • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy
  • Obsługa wózków wysokiego składowania
  • Bieżąca praca na magazynie (rozładunek, załadunek towaru)
  • Obsługa Klienta na najwyższym poziomie

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia UDT – warunek konieczny
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane

  • Znajomość branży budowlanej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Premie miesięczną, adekwatną do osiąganych wyników
  • Rabaty na asortyment
  • Benefity: prywatna opieka lekarska LuxMed, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, owocowe wtorki, zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie wraz z załączonym CV poprzez wiadomość OLX lub wysyłając CV na adres: rekrutacja(at)marka.eu

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 730988249