2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Nowy Sącz
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier MORS NOWY SĄCZ - umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Podstawowe obowiązki:

- przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją

- przejrzyste składowanie i rozmieszczanie towaru w magazynie

- załadunek i rozładunek towaru

- staranna i terminowa realizacja otrzymywanych zadań

- dbałość o porządek w magazynie

- odpowiedzialność za powierzone mienie

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia

- atrakcyjny pakiet socjalny (Multisport, PZU)

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

- praca w przyjaznej atmosferze

Oczekiwania od kandydatów:

- uczciwe i rzetelne podejście do pracy

- doświadczenie w pracy związanej z logistyką

- prawo jazdy kat. B

Dziękując za zainteresowanie ofertą pracy, uprzejmie informujemy,

iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko

na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Elektrotechnika Mors Sp. z

o.o. z siedzibą w Gdyni, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych

osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w

sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w

sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Administratorem

danych osobowych kandydatów aplikujących na w/w stanowisko jest Elektrotechnika

MORS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Dane kandydatów będą przetwarzane w celu

przeprowadzenia obecnej rekrutacji zgodnie z (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),

natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1

lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie danych jest

obowiązkowe w zakresie wskazanym w art. 22¹ ust. 1 Kodeksu pracy. Wszelkie

dodatkowe informacje kandydat podaje dobrowolnie. Będą one przetwarzane przez

Spółkę na podstawie wyżej wskazanej zgody, która może być odwołana przez

kandydata w każdym czasie. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do

treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 698669222