2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Zawada
Śnieżka FFiL SA
Dodane 10 czerwca 2024

Magazynier Komisjoner

Wynagrodzenie

24,50 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zawada

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wyrobów, towarów handlowych i materiałów reklamowych do wysyłki dla klientów

  • Sporządzanie protokołów rozbieżności i zgłaszanie awarii

  • Kontrolowanie stanów magazynowych i udział w inwentaryzacjach

  • Oznakowywanie wyrobów i towarów przeznaczonych na export

  • Dbanie o porządek na magazynie i placu manewrowym

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia UDT na wózki II WJO

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 2- zmianowym

  • Dbasz o bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • Dokładnie i rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki

  • Wolisz działać zespołowo niż w pojedynkę, choć samodzielność nie jest Twoim wrogiem

 To oferujemy

  • Stawkę 25zł/h brutto + premię uznaniową 0-80%

  • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku

 Zaaplikuj i daj się poznać!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zawada,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zawada
ID: 919617442