2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Kietrz
Dodane 04 kwietnia 2024

Magazynier - Kietrz

Wynagrodzenie

3 600 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kietrz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KATOLIK Group Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku w sektorze spożywczym od prawie 30 lat. Zajmujemy się bezpośrednim importem oraz dystrybucją dodatków dla piekarnictwa i cukiernictwa

Zatrudnimy na stanowisko : MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • obsługa magazynu: przyjęcia, wydania towaru, dostawy towaru do klienta,

  • obsługa wózków widłowych

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,

  • prawo jazdy kategorii B (czynne),

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych mile widzane

  • ogólna znajomość obsługa komputera (MS Office),

  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 30 letnim doświadczeniem na rynku,

  • pracę od 7:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,

Lokalizacja

Kietrz,

Opolskie

Opolskie, Kietrz
ID: 846700239