2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Lipnica Murowana
Dodane 17 czerwca 2024

Magazynier - kierowca Lipnica Murowana

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipnica Murowana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Tworzymy zespół doradców, sprzedawców i osób zaangażowanych w obsługę klienta, ambitnych i pozytywnie nastawionych do pracy w naszych punktach sprzedaży stacjonarnej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier - kierowca oddział Lipnica Murowana

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętność obsługi wózka widłowego,

  • prawo jazdy kat. min. B,

Twoim podstawowym obowiązkiem będzie:

  • przyjęcie oraz wydanie towaru zgodne ze specyfikacją,

  • załadunek oraz rozładunek towarów,

  • dostarczanie towaru do klienta,

  • utrzymanie porządku w magazynie oraz wokół magazynu.

  • przygotowanie towaru do wysyłki,

Kandydatom oferujemy:

  • interesującą pracę w ambitnym zespole w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,

  • zdobywanie doświadczenia w handlu, dzięki szkoleniom i codziennej pracy w sklepie i magazynie,

  • praca w firmie z ponad 20-letnim udziałem w lokalnym rynku,

  • praca z renomowanymi markami w branży budowlanej i technicznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie aktualnego CV oraz podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest METALTECH Sp. z o.o.. Obowiązek informacyjny dotyczący ochrony danych osobowych znajduje się w siedzibie Spółki.

Lokalizacja

Lipnica Murowana,

Małopolskie

Małopolskie, Lipnica Murowana
ID: 921212635