2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Czyżyny
Dodane 22 maja 2024

Magazynier / Kierowca Kat. B do 3.5T w Hurtowni Zabawek

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie towaru do magazynu zgodnie z dokumentacją,

  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem,

  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru do wysyłki,

  • Załadunek towaru zgodnie z zamówieniem,

  • Weryfikacja stanów magazynowych,

  • Utrzymanie porządku w magazynie i terenie do niego przyległym,

  • Obsługa urządzeń magazynowych - skaner oraz wózek widłowy boczny,

  • Transport towarów na terenie Polski oraz za granicą (Słowacja, Czechy, Węgry).

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu busa do 3,5T,

  • Dokładność, uprzejmość, uczciwość, odpowiedzialność i kultura osobista.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. C,

  • Doświadczenie w pracy na skanerach magazynowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Motywacyjny system premiowania,

  • Zniżki pracownicze na oferowane przez nas produkty,

  • Wyjścia integracyjne,

  • Współtworzenie jednej z najlepszych hurtowni w branży,

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Benefity

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa / herbata

  • Napoje

  • Parking dla pracowników

  • Paczki świąteczne

  • Świętowanie urodzin

  • Możliwość uzyskania uprawnień

RAMIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma RAMIZ to ścisła czołówka polskich importerów pojazdów akumulatorowych, zabawek dla najmłodszych, basenów i trampolin działająca w sektorze e-commerce. W naszej ofercie można znaleźć kilka tysięcy produktów, wykonanych z dbałością o każdy, najmniejszy detal. Współpracujemy z klientami hurtowymi w kraju i za granicą. Wieloletnie doświadczenie oraz research aktualnych potrzeb konsumentów pozwoliły wypracować nam marki SporTrike i SkyRamiz, pod którymi wprowadzamy na rynek coraz więcej produktów.

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 920202034