2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Krzeszowice
Dodane 05 kwietnia 2024

Magazynier - Internetowy Sklep Ogrodniczy

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krzeszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy na magazynie przy realizacji i obsłudze zamówień w sklepie internetowym.

Podstawowy zakres obowiązków to:

  • pakowanie przesyłek z roślinami i asortymentem ogrodniczym,

  • przyjmowanie dostaw,

  • pielęgnacja roślin

  • kontrolowanie stanów towarów i materiałów do pakowania,

  • rozkładanie towarów i dostaw,

  • praca na systemach i procedurach

  • dbanie o dobre funkcjonowanie magazynu,

  • planowanie przestrzeni magazynowej.

Nie wymagamy doświadczenia w branży ogrodniczej.

Jeśli masz chęci do pracy wszystkiego Cię nauczymy.

Jeśli jednak posiadasz doświadczenie w obłudzie Klienta sklepu internetowego oraz w pracy przy sprzedaży internetowej to jest to mile widziane.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim komunikatywności, dyspozycyjności, chęci nauki i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziany własny samochód - chodzi o mobilność i łatwość dojazdu do pracy.

Umowa zlecenie, elastyczny czas pracy, praca również w weekendy (tylko wybrane).

Wynagrodzenie zależy od posiadanych umiejętności i szybkości uczenia się. Pierwszy miesiąc to okres szkoleniowy, po którym decydujemy wspólnie o zakresie obowiązków i stawce.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w e-handlu lub lubisz rośliny a ogród to Twoje hobby - zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o wysyłanie CV poprzez olx.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację najpierw skontaktuję się z Tobą telefonicznie i przeprowadzi wstępną rozmowę.

Lokalizacja

Krzeszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzeszowice
ID: 660462379