2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Grybów
Dodane 14 maja 2024

Magazynier - Grybów

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grybów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna „Składnica” w Grybowie

MAGAZYNIER (Magazyn ul. Zielona 12 Grybów)

Opis oferty pracy:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

·         MAGAZYNIER

Zadania:

·         Zapewnianie sprawnego funkcjonowania powierzonego magazynu

zgodnie ze standardami,

·         Szybka i staranna obsługa klientów przy kasie fiskalnej

·         Odbiór towaru i dostaw

·         Właściwy sposób eskpozycji produktów

·         Kontrola terminów przydatności do spożycia

Wymagania:

·         Dyspozycyjność i gotowość do pracy o różnych porach dnia również w soboty

·         Gotowość do pracy fizycznej

·         Uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·           stabilne warunki wynagrodzenia (umowa o pracę)

·           rozwój kompetencji poprzez szkolenia

·           program wdrożeniowo - szkoleniowy na stanowisko

·           pracę blisko miejsca zamieszkania

Kontakt:

 Telefoniczny pod nr  18 445 02 51,  669 988 013

 lub osobiście  w siedzibie Spółdzielni Handlowo- Produkcyjnej „Składnica”

ul. Rynek 1 33-330 Grybów

Lokalizacja

Grybów,

Małopolskie

Małopolskie, Grybów
ID: 861826362