2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Podgórze
Dział rekrutacji
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier Części Samochodowych

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Adres: ul. Przewóz 34, Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty)

  • Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej

  • Przygotowywanie towaru do spedycji

  • Dbałość, o jakość obsługi Klientów zewnętrznych i wewnętrznych

  • Przestrzeganie procedur magazynowych i firmowych oraz przepisów BHP

  • Dbałość o ład i porządek w magazynie i na terenie przyległym

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/ sprzedawcy części

  • Podstawowa wiedza na temat części samochodowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie i dokładności w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na rok)

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Bezpłatną opiekę medyczną w CM Luxmed

  • Dofinansowujemy kartę Multisport

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

  • Dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 904609856