2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Bochnia
Dodane 05 kwietnia 2024

Magazynier - BOCHNIA praca w godz. 20 00 - 4 00

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU / MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bochnia

PRACA TYLKO w GODZINACH NOCNYCH od 20 00 do 4 00

KLUCZOWE ZADANIA

przygotowanie towarów do wydania

kompletacja towaru do wysyłki

mile widziany kurs wózka widłowego

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

cechować się dokładnością, sumiennością, odpowiedzialnością, uczciwością

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

miłą atmosferę i dobre warunki pracy

rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych dla pracownika i jego rodziny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego adres e-mail. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 675327786