2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 14 czerwca 2024

Magazynier - automotive Opole

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Magazynier

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe (wózek podnośnikowy przedni - czołowy)

  • obsługa komputera (pakiet Office)

  • gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym

  • odpowiedzialność, zaangażowanie

  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towarów

  • obsługa magazynu wysokiego składowania

  • dowóz materiałów na stanowiska robocze na hali

  • raportowanie stanu magazynowego

  • przygotowywanie zamówień materiałów niebezpośrednio produkcyjnych

  • przygotowywanie dokumentów transportowych

  • przeprowadzanie inwentaryzacji cyklicznych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie 2 zmianowym: 6-14, 14-22

  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych -wczasy pod gruszą)

  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 807177634