2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Cholerzyn
Kamila
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier 1/2 etatu

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Cholerzyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

Raben Logistics Polska sp. z o.o. Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Teraz do Naszego zespołu poszukujemy: Magazyniera.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwożenie towarów, załadunek i rozładunek w magazynie przeładunkowym

  • Praca ze skanerem

  • Dbałość o parametry jakościowe

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - dodatkowy atut

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie

  • Jesteś punktualny oraz zaangażowany

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozafinansowych (między innymi kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę na zakupy w dyskontach spożywczych MAKRO, kody rabatowe na zakupy online, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Komfort i bezpieczeństwo w pracy

  • Jasne reguły premiowania

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z premią po okresie próbnym

  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Cholerzyn,

Małopolskie

Małopolskie, Cholerzyn
ID: 840250576