2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bieżanów-Prokocim
Dodane 12 kwietnia 2024

Kontroler magazynu

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy ambitnych osób do Naszego zespołu.

Nie wymagamy doświadczenia chętnie podzielimy się swoim.

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie kierowców dystrybucyjnych z przywiezionych przyborów

  • Ewidencjonowanie braków

  • Egzekwowanie zwrotów zaległych przyborów przez kierowców

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,

  • komunikatywność, umiejętność współpracy,

  • dyspozycyjność ( Co druga sobota robocza)

  • Umiejętność pracy na skanerze

  • Obsługa komputera

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w transporcie i logistyce,

  • pozytywną atmosferę,

  • możliwość realizacji nowych pomysłów,

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karty multisport,

  • Pakiet ubezpieczeń na życie.

CV proszę o przeslanie przez formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 911282008