2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Stalowa Wola
Elżbieta
Dodane 13 maja 2024

Kierownik Magazyny

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Magazynu do jednej z firm produkcyjnych, zlokalizowanych w Stalowej Woli.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem, obejmujące nadzór nad zespołem szeregowych pracowników połączony z wyznaczaniem zadań i rozliczaniem ich wykonania
  • Planowanie, koordynowanie i nadzór nad realizacją procesów magazynowych i dostaw towarów do klientów, w tym zapewnienie sprawnego załadunku oraz rozładunku towaru
  • Kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, obejmujące ocenę ryzyka i plan zapobiegania wypadkom, w tym przeglądy wyposażenia (regały i środki transportu)
  • Optymalizacja procesów magazynowych
  • Kontrola i raportowanie stanów zapasów wyrobów gotowych i opakowań
  • Zapewnienie właściwej i kompletnej dokumentacji w ramach łańcucha dostaw
  • Optymalizację przestrzeni magazynowej pod kątem wysokiej sprawności jej obsługi (podział na sektory, strefy umożliwiające szybsze odnalezienie i kompletację zamówień),
  • Planowanie strategii logistycznej (polityka dostaw, zaopatrzenia i magazynowania, nadzór nad kompletacją, organizacja procesów dystrybucji, przepływ towarów, optymalizacja transportu itp.).
  • Nadzorowanie miesięcznych oraz udział w inwentaryzacjach rocznych
Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników magazynowych  w firmie produkcyjnej
  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu logistycznym
  • Doskonała praktyczna znajomość systemu SAP  i pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Kreatywność i umiejętność zarządzania zespołem
Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego. Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 915206928