2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Krzeszowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Dołącz do naszego Zespołu jako Magazynier-logistyk. E-sklep ogrodniczy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzeszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz zmysł logistyczny, chcesz pracować w e-commerce lub lubisz rośliny a także chętnie uczysz się nowych rzeczy, jesteś nastawiony na rozwój i nie boisz się wyzwań, równocześnie bierzesz odpowiedzialność za swoje działania …

Brzmi jak wyzwanie dla Ciebie? Dowiedz się więcej i zostań członkiem naszego zespołu!

Jesteśmy firmą działającą na rynku e-commerce od 15 lat a naszym głównym asortymentem są rośliny do domu i ogrodu. Promujemy także ekologiczne produkty do uprawy. Nasze sklepy internetowe specjalizują się w egzotycznych, mało spotykanych roślinach a także w klasycznym asortymencie jak nasiona i nawozy.

Ich ofertę możesz zobaczyć pod poniższymi linkami:

plumeria.sklep .pl

roslinydomowe .pl

Szukamy osób, które podzielają naszą pasję, chcą rozwijać się w dynamicznym świecie e-commerce i uzupełnią nasz Zespół o nowe kompetencje. Jak myślisz, to brzmi jak coś dla Ciebie? Sprawdź szczegóły!

Twoje zadania:

  • Przyjęcie dostaw: Kontrola dostaw pod kątem zgodności z dokumentacją oraz jakości produktów.

  • Rozkładanie towaru i planowanie przestrzeni magazynowej: Efektywne zarządzanie miejscem oraz umiejętność optymalnego rozmieszczania produktów w magazynie. (Posiadamy magazyn wewnętrzny i zewnętrzny.)

  • Planowanie wysyłki, logistyka i koordynacja działań z tym związanych, komunikacja z firmami kurierskimi. (Pracujemy m.in. na Baselinker, arkusze Google, Excel).

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień (rośliny i asortyment ogrodniczy).

  • Realizowanie zamówień zgodnie z naszymi standardami: kontrola jakości wysyłanego towaru, etykietowanie, metkowanie towarów.

  • Inwentaryzacja: regularne kontrole stanu magazynowego towarów i zaopatrzenia, składanie zamówień.

  • Porządek w magazynie: dbałość o czystość, segregacja odpadów oraz dbałość o narzędzia i bezpieczne warunki pracy.

  • Komunikacja i współpraca w zespole: bieżąca koordynacja działań wraz z innymi członkami zespołu oraz  działami: BOK, sprzedaż, marketing w celu sprawnej realizacji zamówień. (arkusze Google, Bitrix/ ClickUp, Slack).

  • Obsługa urządzeń: W tym paleciaków, drabin, komputerów, skanerów i drukarek itp. (nie wymagamy żadnych dodatkowych uprawnień).

  • Optymalizacja i automatyzacja działań związanych ze stanowiskiem: wraz z całym Zespołem będziesz wdrażać nowe systemy, procedury oraz swoje pomysły.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia (ok rocznego) w pracy związanej z pakowaniem przesyłek, magazynowaniem lub w e-commerce,

  • podstawowej umiejętności obsługi pakietu MS Office/ arkusza kalkulacyjnego Google,

  • chęci nauki i rozwoju, zależy nam na współpracy z ludźmi ambitnymi,

  • sprawności fizycznej,

  • dbania o porządek na stanowisku pracy oraz wspólnych przestrzeniach,

  • dobrej organizacja pracy i zaangażowania w podejmowane działania,

  • pozytywnego nastawienia na zmiany i nowości (w naszej firmie cały czas coś testujemy, wdrażamy i ulepszamy),

  • umiejętności dbania o dobry wizerunek firmy,

  • prawa jazdy kat. B,

  • a także cech takich jak odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, skrupulatność, kreatywność- nie wszystkich na raz, ale któraś na pewno jest Twoją mocną stroną.

Co możemy Ci zaoferować na początek:

  • wiedzę i szkolenia,

  • możliwość rozwoju,

  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażanie Twoich pomysłów,

  • dodatkowe premie zależne od wyników firmy, czyli pracy całego Zespołu (po okresie próbnym),

  • atrakcyjne rabaty na cały nasz asortyment,

  • pracę wśród dużej ilości roślin :)

  • możliwość awansu na stanowisko Kierownika magazynu.

Poziom wynagrodzenia na początku uzależniony jest od tego jakie masz doświadczenie i umiejętności.

FAQ:

  • Jaka forma zatrudnienia jest u Was możliwa?

Jesteśmy elastyczni. Na okres próbny podpisujemy umowę zlecenie. Po okresie próbnym (3 miesiące) ponownie ustalamy warunki zatrudnienia którym może być umowa o pracę. Podczas rekrutacji omówimy docelową i optymalną dla Ciebie formę zatrudnienia. Szukamy osób do długofalowej współpracy.

  • Czy praca jest na zmiany?

Stanowisko to dotyczy pracy na jedną zmianę, z reguły w godzinach 8-16/ 9-17. Zdarza się, że sytuacja wymaga przyjścia wcześniej lub zostać godzinę dłużej (nadgodziny).

  • Czy weekendy są pracujące?

W szczycie sezonu (marzec-czerwiec) pracujemy w wybrane soboty lub niedziele. W niektóre weekendy mamy dyżury związane z pracą z roślinami (żywe rośliny rządzą się swoimi prawami).

  • Czy potrzebne są uprawnienia na wózki widłowe?

    Nie wymagamy dodatkowych uprawnień.

  • Jakie są możliwości rozwoju i awansu w naszej firmie?

Przede wszystkim staramy się pracować na mocnych stronach i poszerzać z czasem kompetencje w których każdy członek Zespołu czuje się najlepiej. Rozwijamy się cały czas, jeśli lubisz uczyć się nowych rzeczy to będziesz obejmował u nas nowe kompetencje cyklicznie. Na tym stanowisku przewidujemy podniesienie kompetencji o zarządzanie osobami pracującymi w sezonie na magazynie.

  • Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Po wysłaniu aplikacji skontaktuje się z Tobą Agnieszka i przeprowadza krótką rozmowę telefoniczną. W drugim kroku zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Po tym kroku otrzymasz dalsze informacje. Na etapie rekrutacji przede wszystkim chcemy się dowiedzieć jakie masz doświadczenie, umiejętności i mocne strony. Na dalszym etapie zaprosimy wybranych Kandydatów na płatny tydzień próbny.

Zapraszamy !

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy lub poprzez formularz w OLX.

Do CV bardzo prosimy dołączyć poniższą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Krzeszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzeszowice
ID: 866706299