2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Podgórze
Dodane 17 kwietnia 2024

Bamal magazynier praca umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazynier.

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe

- Właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu

- Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy

- Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Wymagania:

- Dyspozycyjność

- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

- Umiejętność pracy w zespole

- Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Mozliwość otrzymania karty Multisport (obiekty sportowe na terenie kraju za darmo)

Przy przesyłaniu CV prosimy odpowiedzieć na następujące pytania:

- Doświadczenie na magazynie (okres)

- Oczekiwane wynagrodzenie na rękę

- Umiejętność prowadzenia wózka widłowego TAK/NIE

Odpowiedzi proszę wpisywać w formularzu.

Cv bez udzielonych odpowiedzi nie będzie rozpatrywane.

Przy CV proszę pamiętać, aby zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 912180998