Cena

Nieruchomości - Skawina - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 131 ogłoszeń
ROD Kwitnace Ogrody Skawina | Altana + duży taras | gotowa działka dla rodziny | prąd + woda

64 900 złdo negocjacji

Skawina - Odświeżono dzisiaj o 18:21

300 m² - 216.33 zł/m²
Mieszkanie w Skawinie na granicy Skawina-Krakow, ul.Lipowa-Krakowska

Skawina - Odświeżono dzisiaj o 12:31

49 m²
Mieszkanie na wynajem

Skawina - Odświeżono dzisiaj o 02:32

48,50 m²
Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Centrum

Skawina - 25 kwietnia 2026

52 m² - 11019.23 zł/m²
Budowlana działka w Skawinie | Centrum

Skawina - 18 maja 2026

575 m² - 495.65 zł/m²
2M/3M| osobna kuchnnia_balkon_piwnica_garderoba| TYLKO U NAS!

Skawina - 15 maja 2026

48 m² - 10187.5 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie dwupokojowe w Skawinie 36,2 m2

Skawina - 18 maja 2026

36 m² - 11666.67 zł/m²
Nowe i w pełni wyposażone | Bezpieczna umowa

Skawina - 11 maja 2026

56,21 m²
Mieszkanie do wynajęcia Skawina

Skawina - 08 maja 2026

25 m²
Sprzedam 30m2 • ogród 80m2 • Skawina

Skawina - 17 maja 2026

29,59 m² - 7975.67 zł/m²
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 59 m² – granica Krakowa i Skawiny, ul. Tyniecka

Skawina - Odświeżono dnia 18 maja 2026

59 m²
Śliczne mieszkanie dwupokojowe do wynajecia, Skawina, ul. Głowackiego

Skawina - 07 maja 2026

47,63 m²
Comiesięczne dopłaty do czynszu | Bez pośredników | Zwierzolubne

Skawina - 11 maja 2026

40,49 m²
Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem

Skawina - Dzisiaj o 15:12

99,48 m² - 7600 zł/m²
Skawina 2 pokoje z dużym balkonem i garażem

Skawina - Dzisiaj o 12:22

32,32 m² - 13459.16 zł/m²
DOM Skawina gmina  sprzedam

Skawina - 14 maja 2026

150 m² - 2993.33 zł/m²
Dopłaty do czynszu | Ogromny ogród | W okolicy stacji PKP

Skawina - 11 maja 2026

40,04 m²
Niedaleko Dworca PKP | Dopłaty do czynszu | Nowe

Skawina - 07 maja 2026

30,10 m²
Sprzedam 1 - pokojowe Skawina - Balkon

Skawina - 17 maja 2026

23 m² - 8000 zł/m²
Sprzedam Skawina 1 pokojowe • ustawne

Skawina - 17 maja 2026

27,61 m² - 7968.09 zł/m²
Wynajem 1-pokojowego mieszkania z balkonem

Skawina - 14 maja 2026

36 m²
Sprzedam / Skawina / Jedno Pokojowe

Skawina - 20 kwietnia 2026

18 m² - 8277.78 zł/m²
Wynajem mieszkania

Skawina - Dzisiaj o 21:12

35 m²
Sprzedam mieszkanie, Skawina 60m, 3 pokoje

Skawina - Odświeżono dnia 14 maja 2026

60 m² - 9999.83 zł/m²
Trzy-pokojowe mieszkanie z ogródkiem.

Skawina - 02 maja 2026

55,50 m² - 12072.07 zł/m²
Sprzedam 1 - pokojowe Skawina z Balkonem

Skawina - 20 kwietnia 2026

27,61 m² - 8982.25 zł/m²
Bezpośrednio | Nowe | Umeblowane|  Wysokie dopłaty do czynszu

Skawina - 11 maja 2026

55,62 m²
4 pok nowe budownictwo 65m2 Skawina

Skawina - 08 maja 2026

65 m² - 10753.85 zł/m²
Nowe mieszkanie z dopłatami do czynszu | Bez prowizji | Dwa balkony

Skawina - 07 maja 2026

60,20 m²
Bądź pierwszym najemcą | Zwierzolubne | Bez prowizji

Skawina - 11 maja 2026

37,54 m²
Skawina Rynek Główny/3 pok.37m2 po podłodze/od zaraz/po remoncie

Skawina - 13 maja 2026

27,50 m² - 15454.55 zł/m²
Umeblowane, gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | bezpośrednio|Arka Nova

Skawina - 09 maja 2026

49,17 m² - 14643.08 zł/m²
Działka rekreacyjna w Skawinie

Działka rekreacyjna w Skawinie

65 000 złdo negocjacji

Skawina - Odświeżono dnia 13 maja 2026

300 m² - 216.67 zł/m²
Prawie 100m² | bez prowizji i PCC | dwa poziomy

Skawina - 07 maja 2026

95 m² - 7357.89 zł/m²
Bądź pierwszym najemcą | Dwa balkony | Bez prowizji

Skawina - 11 maja 2026

60,10 m²
Skawina al. 29 Listopada dom z lokalami usługowymi

Skawina - 18 maja 2026

198,17 m² - 9100 zł/m²
Komfortowe 2 pokoje po remoncie | 2 piętro I świetna lokalizacja

Skawina - 04 kwietnia 2026

34 m² - 12647.06 zł/m²
Dwie działki ROD z domkami, Podgórki Tynieckie

Skawina - 14 maja 2026

1 300 m² - 160.77 zł/m²
Skawina Rynek 2pok 50m2 465tyś

Skawina - 08 maja 2026

50 m² - 9300 zł/m²
3 pokoje | 46 m² | 4 piętro | loggia

Skawina - 13 maja 2026

46 m² - 10652.17 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Skawina i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon