Liczba pokoi

niepolomicka - Mazowieckie - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Przytulne / 2 pokoje / Gotowe do zamieszkania

Przytulne / 2 pokoje / Gotowe do zamieszkania

580 000 zł

Piaseczno - 04 maja 2026

47,40 m² - 12236.29 zł/m²
4 Pokoje+2Mp+Ogródek-Kredyt Bez Wkładu Własnego

Stary Dybów - 14 maja 2026

63,14 m² - 7903.07 zł/m²
Płock, Podolszyce Północ. Mieszkanie 3 pokojowe 64,5 m* z balkonem.

Płock - 17 maja 2026

64,50 m² - 7519.38 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe z balkonem, 1. pietro – Podolszyce Północ

Płock - 26 kwietnia 2026

60,40 m² - 7781.46 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe- Podolszyce Polnocne- Armii Krajowej

Płock - Odświeżono dnia 09 maja 2026

49,40 m² - 10323.89 zł/m²
Płock, osiedle Wielka Płyta, ul. NSZ, 58 mkw.

Płock - 27 kwietnia 2026

58 m² - 6724.14 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

NOWE MIESZKANIE- 41,65m2- Stare Miasto w Płocku

Płock - 15 maja 2026

41,65 m² - 10500 zł/m²
Dwustronne mieszkanie do aranżacji 2 lub 3 pok. | Do remontu

Warszawa, Wola - 17 maja 2026

48,35 m² - 16856.26 zł/m²
Parter na Podolszycach Północ! 48,5 m², [do remontu]

Płock - 17 maja 2026

48,50 m² - 7835.05 zł/m²
3/4 Pokoje | Metro | Kamienica | Nowolipki

Warszawa, Wola - 12 maja 2026

59 m² - 16389.83 zł/m²
Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Płocku 38m2 stan deweloperski, ul. Dąbrówki

Płock - 18 maja 2026

37,90 m² - 8970.98 zł/m²
Dwupoziomowe z balkonem, tarasem i miejscem parkingowym; bezpośrednio!

Warszawa, Włochy - 18 maja 2026

92 m² - 20652.17 zł/m²
Mieszkanie w Centrum Płocka

Płock - 28 kwietnia 2026

41,74 m² - 9103.98 zł/m²
3 pokoje– 68,70 m² gotowe do zamieszkania

Mława - Odświeżono dnia 20 maja 2026

68,70 m² - 7991.27 zł/m²
NOWE MIESZKANIE- 44,05 m2- Stare Miasto w Płocku

Płock - 15 maja 2026

44,05 m² - 10900 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 49m2 + 2 balkony

Warszawa, Włochy - 11 maja 2026

49,08 m² - 16659.88 zł/m²
Podolszyce Pólnoc/ po generalnym remoncie/ mieszkanie - balkon,piwnica

Płock - 27 kwietnia 2026

59,50 m² - 11344.54 zł/m²
3 pokoje | 45 m² | po generalnym remoncie | Nowolipki | blisko centrum

Warszawa, Wola - 06 maja 2026

45 m² - 20000 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 35m2 + ogródek

Warszawa, Włochy - 11 maja 2026

35,12 m² - 17916.06 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 30m2 + balkon Bez Prowizji

Warszawa, Włochy - 06 maja 2026

30,90 m² - 17370.71 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Mława, Napoleońska

Mława - 15 maja 2026

49 m² - 6632.65 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 75m2 + 2 balkony

Warszawa, Włochy - 12 maja 2026

75,74 m² - 15249.27 zł/m²
Podolszyce Północ , 3 pokoje gotowe do zamieszkania

Płock - 19 maja 2026

60,40 m² - 8609.27 zł/m²
Mieszkanie, Płock

Płock - 26 kwietnia 2026

48,20 m² - 7676.35 zł/m²
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ul Niepodległości

Siedlce - 30 kwietnia 2026

47,70 m² - 8930.82 zł/m²
NOWE MIESZKANIE- 52,86 m2- Stare Miasto w Płocku

Płock - 15 maja 2026

52,86 m² - 10400 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 54m2 + balkon Bez Prowizji

Warszawa, Włochy - 07 maja 2026

54,04 m² - 16547.74 zł/m²
3 pokoje 72,55 m² Podol. Płn 2/3 piętro Zielona okolica bez prowizji

Płock - 05 kwietnia 2026

72,55 m² - 7429.36 zł/m²
Mieszkanie Płock 83,39 m2 stan deweloperski

Płock - 19 maja 2026

83,39 m² - 9979.67 zł/m²
3 pokoje po remoncie | Wołomin, os. Niepodległości | 61,5 m² | balkon

Wołomin - 10 maja 2026

61,50 m² - 9252.03 zł/m²
2 pokoje, mieszkanie na sprzedaż, Eugeniusza Płoskiego,Płock

Płock - Odświeżono dnia 20 maja 2026

23,80 m² - 11302.52 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

410 000 złdo negocjacji

Płock - 14 maja 2026

59,83 m² - 6852.75 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe na Woli / zielona okolica / Nowolipie

Warszawa, Wola - 17 maja 2026

45 m²
Nowolipki kawalerka 21,30m Ipiętro,  2,72m H, od zaraz, ciche

Warszawa, Wola - 03 maja 2026

21,30 m² - 18755.87 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 57m2 + 2 balkony

Warszawa, Włochy - 11 maja 2026

57,65 m² - 16227.55 zł/m²
Nowoczesny, słoneczny dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją

Warszawa, Ursus - 10 maja 2026

45 m²
2 pokoje, 49m2 + garaż, Chomiczówka

Warszawa, Bielany - 21 maja 2026

49 m²
Nowe mieszkanie w Płocku I Pierwszy wynajem

Płock - Odświeżono dnia 18 maja 2026

28 m²
Wynajmę mieszkanie 40m2 Płock Sikorskiego Zielone Korony 2 pokoje

Płock - 30 kwietnia 2026

40 m²
2 pokoje, 37m², ul. Nowogrodzka.

Warszawa, Śródmieście - 15 kwietnia 2026

37 m²
search