Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Chorzów - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 424 ogłoszenia
ENG UKR   To nie jest zwykła kawalerka! Chorzów ul. Boczna - wyposażone mieszkanie na wynajem. Idealne dla pary lub singla. Dostępne od 1 czerwca.

ENG UKR To nie jest zwykła kawalerka! Chorzów ul. Boczna - wyposażone mieszkanie na wynajem. Idealne dla pary lub singla. Dostępne od 1 czerwca.

1 649 zł

Chorzów - 08 maja 2026

30 m²
NA WYNAJEM | 2pokojowe | Chorzów blisko centrum

Chorzów - 13 maja 2026

25 m²
Kawalerka z CO - Chorzów II

Chorzów - 23 kwietnia 2026

21 m²
Mieszkanie 2 pokojowe, dobry standard z balkonem,Wyposażone,co miejskie

Chorzów - Odświeżono dzisiaj o 14:35

31 m²
Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie

192 000 złdo negocjacji

Chorzów - Odświeżono dzisiaj o 09:14

38,50 m² - 4987.01 zł/m²
Sprzedam komfortowe mieszkanie po remoncie-Chorzów Batory, ul.Niemcewicza -48m2

Chorzów - Odświeżono dzisiaj o 15:15

48 m² - 8312.5 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Bezpośrednio: Klimatyzowane 2 pokoje obok Parku Róż i Parku Śląskiego

Chorzów - 13 maja 2026

43,60 m² - 8004.59 zł/m²
Chorzów Batory| 2 pokoje z potencjałem na 3 pokoje | Odnowiony budynek

Chorzów - Dzisiaj o 09:38

45,30 m² - 5496.69 zł/m²
Chorzów, 2 pokoje po remoncie w bloku z CO, bez prowizji

Chorzów - 11 maja 2026

37,40 m² - 7994.65 zł/m²
2 pokoje po remoncie centrum od zaraz

Chorzów - 13 maja 2026

35,20 m² - 5653.41 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Chorzowa

Chorzów - Dzisiaj o 14:48

60,92 m² - 4842.42 zł/m²
Na sprzedaż KAWALERKA po generalnym remoncie

Chorzów - Odświeżono dzisiaj o 06:22

39,67 m² - 5772.62 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie 38 m2 Chorzów ul. K. Wielkiego

Chorzów - 13 maja 2026

38,70 m² - 6459.95 zł/m²
Gotowe nowe mieszkanie 37m2 Chorzów 2 pokoje balkon miejscem postojowe

Chorzów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

36 m² - 12361.11 zł/m²
2 pokoje po remoncie. Super lokalizacja. Kamienica po remoncie

Chorzów - 14 maja 2026

34 m²
REZERWACJA                 Premium!! garderoba , balkon Chorzów Batory przy A4

Chorzów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

42 m² - 8619.05 zł/m²
Kawalerka w Centrum Chorzowa

Chorzów - 13 maja 2026

20 m²
Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie przy Parku Róż

Chorzów - 14 maja 2026

45,30 m² - 6600.44 zł/m²
M3 do aranżacji | piękna kamienica | Wolności 30

Chorzów - 12 maja 2026

58,06 m² - 3349.98 zł/m²
2 Niezależne Pokoje, Widna Kuchnia, Kw - Własność!

Chorzów - 06 maja 2026

48 m² - 6229.17 zł/m²
Chorzów Gwarecka- Skałka- 2 pokoje, 41 mkw, balkon

Chorzów - 27 kwietnia 2026

40,68 m² - 5395.77 zł/m²
OKAZJA: 3 pokoje | Chorzów, ul. Jubileuszowa 14

Chorzów - 04 maja 2026

49,90 m² - 5791.58 zł/m²
Kawalerka na sprzedaż bezpośrednio od właściciela

Chorzów - 11 maja 2026

33,40 m² - 4461.08 zł/m²
Chorzów Batory duży balkon budynek z 2006 r

Chorzów - 11 maja 2026

51,90 m² - 7302.5 zł/m²
Kawalerka do wynajęcia ! Centralne Ogrzewanie ! Bez prowizji !

Chorzów - 07 maja 2026

25 m²
Blisko Katowic I 3 pokoje I Generalny remont I Piękna, zielona okolica

Chorzów - 04 maja 2026

50 m² - 7700 zł/m²
Promocja/Chorzów Centrum/Nowe Studio 1 pokojowe /WiFi Free/Parking/

Chorzów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

17 m²
BEZPOŚREDNIO | 2 pokoje po remoncie | 51,1 m2 | Chorzów, Cieszyńska

Chorzów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

51,10 m² - 6457.93 zł/m²
Przestronne 2 pokojowe Chorzów Batory

Chorzów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

49 m²
2 pokoje, ogrodzony teren parking, po remoncie DTS, A4, Katowice

Chorzów - 12 maja 2026

41,80 m² - 8791.87 zł/m²
Nowe mieszkanie przy Parku Śląskim

Chorzów - 08 maja 2026

45,71 m²
Przestronne mieszkanie po remoncie I Chorzów Batory | brak prowizji

Chorzów - 04 maja 2026

31 m² - 7577.42 zł/m²
3 pokoje do wejścia blok miejskie parter

Chorzów - Dzisiaj o 13:36

53,10 m² - 6779.66 zł/m²
2 pokoje blok miejskie AMELUNG

Chorzów - 05 maja 2026

35 m² - 5114.29 zł/m²
2 pokoje, 51 m2

2 pokoje, 51 m2

270 000 zł

Chorzów - 22 kwietnia 2026

51,06 m² - 5287.9 zł/m²
Możliwy zakup na kredyt bez wkładu własnego!

Chorzów - 04 maja 2026

70,30 m² - 3684.21 zł/m²
Chorzów Batory 46m2 zadbane

Chorzów Batory 46m2 zadbane

249 000 złdo negocjacji

Chorzów - Dzisiaj o 12:06

46 m² - 5413.04 zł/m²
Gotowiec inwestycyjny od 17 m2 do 30 m2, Zarezerwuj już teraz!

Chorzów - 06 maja 2026

25 m² - 5800 zł/m²
Mieszkanie 43m, wolne, 1550 dla jednej osoby.

Chorzów - Odświeżono dnia 10 maja 2026

36 m²
Kawalerka Chorzów

Chorzów - Dzisiaj o 14:51

16 m²
Do wynajęcia dwu poziomowe studio w centrum Katowice

Chorzów - Odświeżono dnia 09 maja 2026

60 m²
Mieszkanie do własnej aranżacji z dużym potencjałem!

Chorzów - 08 maja 2026

38,20 m² - 5235.6 zł/m²
Kawalerka na Wynajem ! Bez prowizji ! UL. Katowicka !

Chorzów - 07 maja 2026

20 m²
Możliwy zakup na kredyt bez wkładu własnego!

Chorzów - 04 maja 2026

51,20 m² - 3886.72 zł/m²
Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej cenie !

Chorzów - 11 maja 2026

57,90 m² - 3884.28 zł/m²
Oś. Kościuszki | parking + komórka | od już!

Chorzów - 04 maja 2026

40 m²
Chorzów Klimzowiec ul. Racławicka⭐2 pok + kuchnia + balkon! blisko DTŚ

Chorzów - 08 maja 2026

36 m² - 5694.44 zł/m²
Przestronne 4 pokojowe mieszkanie do wejścia

Chorzów - 24 kwietnia 2026

103 m² - 4320.39 zł/m²
2 Pokoje Z Balkonem W Chorzowie - Do Zamieszkania Gotowe!

Chorzów - 08 maja 2026

46 m² - 6282.61 zł/m²
Mieszkanie, Chorzów, 2 pokoje, 37m2

Chorzów - 08 maja 2026

37,40 m² - 5588.24 zł/m²
2 pokoje dwustronne w bloku z balkonem

Chorzów - 02 maja 2026

43 m² - 6023.26 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? Znajdź swoje miejsce w kategorii Mieszkania na OLX - Chorzów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon