Cena

miejsce pod food truck - Jelenia Góra - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Dwupoziomowe M2 na osiedlu Pod Jeleniami

Dwupoziomowe M2 na osiedlu Pod Jeleniami

440 000 zł

Jelenia Góra - 04 maja 2026

63,20 m² - 6962.03 zł/m²
Nowe, gotowe M-3, 1 piętro - bez prowizji od dewelopera

Jelenia Góra, Zabobrze - 29 kwietnia 2026

71,29 m² - 9538.5 zł/m²
Duży dom z potencjałem pod działalności gospodarczą

Jelenia Góra, Czarne - 07 maja 2026

380 m² - 3671.05 zł/m²
2 poziomowe mieszkanie - widok na śniezkę

Jelenia Góra, Centrum - 27 kwietnia 2026

90 m² - 7766.67 zł/m²
Lokal Centrum 98m2 parter ul. Druciana 2

Jelenia Góra - 14 kwietnia 2026

98,10 m²
Dom z pomieszczeniami na działalność gospodarczą w sercu Cieplic.

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - 29 kwietnia 2026

340 m² - 4088.24 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Lokal użytkowy na sprzedaż w Centrum

Jelenia Góra, Centrum - 06 maja 2026

134,30 m²
Przestronne, po remoncie CIEPLICE, 2 pokoje

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - 11 kwietnia 2026

73,56 m² - 6239.8 zł/m²
M4 w samym centrum z ogródkiem

Jelenia Góra, Centrum - 15 kwietnia 2026

88 m² - 3863.64 zł/m²
Sprzedam lokal 170m2 w centrum JG ; modelowanie sylwetki lub inne

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

170 m²
M z tarasem na dachu-od dewelopera-0% prowizji

Jelenia Góra, Centrum - 04 maja 2026

79,42 m² - 12355.77 zł/m²
M2 z dużym tarasem-od dewelopera 0% prowizji

Jelenia Góra, Centrum - 04 maja 2026

46,04 m² - 11400 zł/m²
Sprzedam mieszkanie dwupokojowe blisko centrum

Jelenia Góra, Centrum - 26 kwietnia 2026

71,04 m² - 6756.76 zł/m²
Lokal handlowo-usługowy

Lokal handlowo-usługowy

322 000 złdo negocjacji