Cena

Nieruchomości - Jelenia Góra - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 294 ogłoszenia
Mieszkanie M2 zabobrze 39,5m2 Karłowicza

Mieszkanie M2 zabobrze 39,5m2 Karłowicza

298 000 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Zabobrze - 08 maja 2026

39,50 m² - 7544.3 zł/m²
Wynajmę halę magazynowo-produkcyjną z zapleczem biurowo-socjalnym

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - Odświeżono dnia 10 maja 2026

180 m²
wynajmę mieszkanie

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 09 maja 2026

50 m²
Kawalerka w centrum z miejscem parkingowym

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 10 maja 2026

26 m²
Lokale biurowe i użytkowe od wynajęcia

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 10 maja 2026

20 m²
wynajem okazjonalny

wynajem okazjonalny

2 100 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Zabobrze - Odświeżono dnia 10 maja 2026

35 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam kompleks garaży w centrum Jeleniej Góry

Jelenia Góra, Centrum - 09 maja 2026

151 m²
2 pokoje I Po remoncie I Gotowe do zamieszkania

Jelenia Góra - 06 maja 2026

54 m² - 4796.3 zł/m²
Sudecka Przystań w centrum Karkonoszy

Jelenia Góra, Centrum - 08 maja 2026

25,75 m² - 8700 zł/m²
Bez pośredników | 2 pokoje | Centrum | widok na Karkonosze | parking

Jelenia Góra, Centrum - 07 maja 2026

41,90 m² - 7852.03 zł/m²
Wynajmę halę magazynową

485,90 m²
Dom jednorodzinny - do wprowadzenia - Cieplice Ślą

Jelenia Góra - 04 maja 2026

107 m² - 8037.38 zł/m²
Budynek biurowy w Jeleniej Górze

Jelenia Góra - 27 kwietnia 2026

127 m²
Wynajmę umeblowaną kawalerkę w centrum

Jelenia Góra, Centrum - 09 maja 2026

38 m²
Kawalerka w centrum z miejscem parkingowym

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 10 maja 2026

26 m²
Wynajmę halę magazynową

485,90 m²

180 m²
117 m2, M4 przy Sudeckiej, gotowe do wprowadzenia

Jelenia Góra - 10 maja 2026

117 m² - 4264.96 zł/m²
Mieszkanie M2 zabobrze 39,5m2 Karłowicza

Jelenia Góra, Zabobrze - 08 maja 2026

39,50 m² - 7544.3 zł/m²
2 pokoje po generalnym remoncie | Gotowiec inwestycyjny (ROI 7-8%)

Jelenia Góra, Zabobrze - 07 maja 2026

26,18 m² - 10771.58 zł/m²
Karłowicza - 2 pokoje umeblowane z osobną kuchnią

Jelenia Góra, Zabobrze - 01 maja 2026

41,57 m²
Osiedle Europejskie M3 + miejsce postojowe + ogród

Jelenia Góra - 07 maja 2026

75 m² - 7586.67 zł/m²
3 - pokojowe mieszkanie dla rodziny - na Zabobrzu

Jelenia Góra, Zabobrze - 06 maja 2026

50 m² - 7000 zł/m²
Dwupokojowe- połączenie idealnej lokalizacji i spo

Jelenia Góra - 06 maja 2026

63,08 m² - 5944.83 zł/m²
Super oferta, 3 pokoje za 340tys

Jelenia Góra, Centrum - 29 kwietnia 2026

86 m² - 3953.49 zł/m²
Dom w Cieplicach w stylu angielskim z pełnym wyposażeniem

Jelenia Góra, Centrum - 22 kwietnia 2026

210 m² - 7380.95 zł/m²
Super oferta, 3 pokoje za 340tys

Jelenia Góra, Centrum - 29 kwietnia 2026

86 m² - 3953.49 zł/m²
mieszkanie na wynajem

mieszkanie na wynajem

2 800 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Jagniątków - 10 maja 2026

80 m²
Lokale biurowe i użytkowe od wynajęcia

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 10 maja 2026

20 m²
Mieszkanie 26m2 Cieplice, os. Orle, bez pośredników

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - 10 maja 2026

26 m² - 7000 zł/m²
Mieszkanie, Jelenia Góra

Jelenia Góra, Zabobrze - 29 kwietnia 2026

48 m²
3 pokoje | spółdzielcze własnościowe | centrum | 1 piętro

Jelenia Góra, Centrum - 05 maja 2026

48,10 m² - 6652.81 zł/m²
Stylowe duże mieszkanie w Cieplicach

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - 15 kwietnia 2026

117 m² - 7606.84 zł/m²
Mieszkanie 110m2 z tarasem 50m2 w centrum Jeleniej Góry

Jelenia Góra, Zabobrze - 06 maja 2026

110 m² - 7454.55 zł/m²
Dom wolnostojący, las, góry

Jelenia Góra, Czarne - 08 maja 2026

160 m² - 8118.75 zł/m²
Wyjątkowe mieszkanie z duszą _108 m² w Centrum Jeleniej  Góry

Jelenia Góra - 02 maja 2026

108 m² - 4342.59 zł/m²
Dwupoziomowe M3 w świetnej lokalizacji

Jelenia Góra, Centrum - 04 maja 2026

105,53 m² - 4538.99 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie dla rodziny

Jelenia Góra, Centrum - 06 maja 2026

82 m² - 4573.17 zł/m²
Stylowe 2 pokojowe 50m2 ,taras ,pełne wyposażenie.

Jelenia Góra, Centrum - 27 kwietnia 2026

50 m² - 7600 zł/m²
Lokale do wynajęcia

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 04 maja 2026

20 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 09 maja 2026

36 m²
Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum

Jelenia Góra, Centrum - 10 maja 2026

45 m²
Działka w Sobieszowie z pozwoleniem na budowę 239 tys. do negocjacji

Jelenia Góra, Sobieszów - 28 kwietnia 2026

943 m² - 253.45 zł/m²
3 pokoje I Park Sudecki | ciche, słoneczne | piwnica | winda

Jelenia Góra - 07 maja 2026

62,67 m² - 9494.18 zł/m²
Sprzedam prywatnie mieszkanie –2 pokoje 38 m² parter, ul. Wita Stwosza

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - 06 maja 2026

38 m² - 9210.53 zł/m²
Kawalerka, cisza i spokój prawie w centrum miasta

Jelenia Góra - 04 maja 2026

18,22 m²
Stylowe- trzypokojowe- parter w wyremontowanej kam

Jelenia Góra - 15 kwietnia 2026

86 m² - 7011.63 zł/m²
60,7 m² | 2 pokoje | ścisłe centrum | do remontu | przestronne M2

Jelenia Góra, Centrum - 09 kwietnia 2026

60,70 m² - 3772.65 zł/m²
mieszkanie na wynajem

mieszkanie na wynajem

2 800 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Jagniątków - 10 maja 2026

80 m²
M4 w samym centrum z ogródkiem

Jelenia Góra, Centrum - 15 kwietnia 2026

88 m² - 3863.64 zł/m²
Działka Budowlana 1257 m² – Jelenia Góra (Maciejowa) | Gotowa do budowy!

Jelenia Góra, Maciejowa - 05 maja 2026

1 257 m² - 220 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 8
search

Popularne wyszukiwania

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Jelenia Góra i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon