Cena/m²

ogródki działkowe - Grajewo - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 59 ogłoszeń
Nowe domy jednorodzinne w spokojnej i zielonej części Grajewa.

559 900 zł

Grajewo - 18 marca 2026

137,50 m² - 4072 zł/m²
Działka ROD Oaza 420 m2

Działka ROD Oaza 420 m2

20 000 złdo negocjacji

Grajewo - 05 maja 2026

420 m² - 47.62 zł/m²
Drugie piętro  61 m 4 pokoje do remontu

Grajewo - 12 kwietnia 2026

60,10 m² - 3993.34 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

Grajewo - 29 kwietnia 2026

66,60 m² - 5690.69 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w Grajewie

Grajewo - Odświeżono dnia 08 maja 2026

58,20 m² - 6443.3 zł/m²
OS. CENTRUM | 3 niezależne pokoje | Świetny układ

Grajewo - 16 kwietnia 2026

60,06 m² - 4578.75 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Stokrotka | okolice Grajewa | ROI 7,78%

Grajewo - 14 kwietnia 2026

462,87 m²
Słoneczne 2 pokoje |  Duży balkon |  Os. Południe

Grajewo - 29 kwietnia 2026

48,56 m² - 4633.44 zł/m²
Syndyk sprzeda udział 4/12 w nieurchomości (Grajewo).

Grajewo - 07 maja 2026

10 958 m² - 31.07 zł/m²
Działka budowlana z projektem

Grajewo - 02 maja 2026

1 136 m² - 233.27 zł/m²
Działka inwestycyjna 1,29 ha Grajewo Media 100 m frontu Duży potencjał

Grajewo - 21 kwietnia 2026

12 916 m² - 99.88 zł/m²
Budynek usługowo mieszkalny Grajewo ul. Fabryczna

Grajewo - 30 kwietnia 2026

654 m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na os. Południe 8

Grajewo - 16 marca 2026

53,50 m² - 4579.44 zł/m²
Działka nad jeziorem

Grajewo - 13 kwietnia 2026

10 220 m² - 120 zł/m²
Mieszkanie M4 60m centrum

Mieszkanie M4 60m centrum

340 000 złdo negocjacji

Grajewo - Odświeżono dnia 24 kwietnia 2026

60 m² - 5666.67 zł/m²
Mieszkanie 59,7m2, II piętro 3 pokoje, Grajewo, os.Południe 63

Grajewo - 08 maja 2026

59,70 m² - 4690.12 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe na os. Południe

Grajewo - Odświeżono dnia 24 kwietnia 2026

60 m² - 6083.33 zł/m²
4 pokoje 72,97 m2 do własnej aranżacji

Grajewo - 09 maja 2026

72,97 m² - 3905.71 zł/m²
Mieszkanie M4 osiedle 100lecia 47m2

Mieszkanie M4 osiedle 100lecia 47m2

230 000 złdo negocjacji

Grajewo - Odświeżono dnia 24 kwietnia 2026

47 m² - 4893.62 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie ul. Sportowa

Grajewo - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 454 m² - 220.08 zł/m²
Działka Grajewo  z warunkami zabudowy pod budowę wielorodzinną

Grajewo - 14 kwietnia 2026

8 051 m² - 745.25 zł/m²
Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania

Grajewo - 20 kwietnia 2026

37 m² - 8648.65 zł/m²
sprzedam mieszkanie Grajewie

Grajewo - 29 kwietnia 2026

61,80 m² - 5663.43 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje

Grajewo - 01 maja 2026

48 m² - 5312.5 zł/m²
2 pokoje, 49 m², osiedle Centrum, Grajewo | bezpośrednio, bez prowizji

Grajewo - 28 kwietnia 2026

49 m² - 5285.71 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 34,10 m2

Grajewo - 17 kwietnia 2026

34,10 m² - 6744.87 zł/m²
Do wynajęcia garaż

Grajewo - 04 maja 2026

15 m²
Wynajmę lokal gastronomiczny

Grajewo - 23 kwietnia 2026

60 m²
Działka budowlana Toczyłowo

Działka budowlana Toczyłowo

200 001 złdo negocjacji

Grajewo - 23 kwietnia 2026

1 060 m² - 188.68 zł/m²
Na wynajem nowa hala  o powierzchni 672 m², lokalizacja w Grajewie

Grajewo - 12 kwietnia 2026

672 m²
Pokoje do wynajęcia

Grajewo - 19 kwietnia 2026

Sprzedam budynki produkcyjne-magazynowe

Sprzedam budynki produkcyjne-magazynowe

2 890 000 złdo negocjacji

Grajewo - Odświeżono dnia 04 maja 2026

1 160 m²
Wynajmę mieszkanie

Grajewo - 24 kwietnia 2026

49 m²
Lokal Do Wynajęcia 140m2 ul.Wojska Polskiego

Grajewo - 02 maja 2026

140 m²
Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie 61,82m² w Centrum

Grajewo - Odświeżono dnia 06 maja 2026

61,82 m² - 4788.09 zł/m²
Domek Holenderski Angielski Carnaby Roxburgh Całoroczny DOMKI PODLASIE

Grajewo - Odświeżono dnia 09 maja 2026

Wynajmę lokale w centrum Grajewa

Grajewo - 28 kwietnia 2026

250 m²
Sprzedam dom 80m2 z małym podwórkiem

Grajewo - 05 maja 2026

80 m² - 5875 zł/m²
Mieszkanie os. Centrum

Mieszkanie os. Centrum

380 000 złdo negocjacji

Grajewo - Odświeżono dnia 04 maja 2026

60 m² - 6333.33 zł/m²
  • 1
  • 2
search