Powierzchnia

Wymarzona działka - Koryta - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Duża działka blisko drogi krajowej nr 92

Duża działka blisko drogi krajowej nr 92

580 000 zł

Koryta - 27 kwietnia 2026

16 015 m² - 36.22 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

95 000 złdo negocjacji

Walewice - 27 kwietnia 2026

1 100 m² - 86.36 zł/m²
Sprzedam działkę – Torzym, ul. Dworcowa/Jeziorna

Torzym - 13 maja 2026

1 400 m² - 130 zł/m²
Na sprzedaż 2 działki z potencjałem inwestycyjnym

Torzym - 08 maja 2026

40 780 m² - 30.04 zł/m²
Działka 1017m2 Poźrzadło WWZ

Poźrzadło - 07 maja 2026

1 017 m² - 73.75 zł/m²
Działka, działka budowlana Małuszów, obok Sulęcina, lubuskie!

Małuszów - 10 maja 2026

924 m² - 86.58 zł/m²
Działki z WZ w Łagowie 850m2

Łagów - 08 maja 2026

850 m² - 176.35 zł/m²
Działka w Gronowie na sprzedaż

Działka w Gronowie na sprzedaż

135 800 złdo negocjacji

Gronów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 358 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę w  Łagowie Lubuskim

Łagów - Odświeżono dnia 03 maja 2026

716 m² - 220 zł/m²
Działki rekreacyjne na wsi – cisza, natura, przestrzeń

Kosobudz - 07 maja 2026

14 111 m² - 95 zł/m²
NOWA CENA! Duża działka z budynkiem

Żelechów - 27 kwietnia 2026

2 500 m² - 63.6 zł/m²
Działki budowlane na sprzedaż w Trzemesznie Lub.

Sulęcin - 30 marca 2026

1 100 m² - 85.45 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Wędrzyn

Działka rekreacyjna ROD Wędrzyn

19 000 złdo negocjacji

Wędrzyn - 29 kwietnia 2026

300 m² - 63.33 zł/m²
Uwaga! Nowa cena! Twój kawałek raju - działka wśród lasów i wód

Gądków Wielki - 08 maja 2026

2 200 m² - 54.55 zł/m²
Las za płotem, jezioro 2–3 km | 1922 m² spokoju | DZIAŁKA BUDOWLANA MASZKÓW | 125 000 zł

Sulęcin - 03 maja 2026

1 922 m² - 65.04 zł/m²
Atrakcyjna dzialka w Sulęcinie z wydana decyzją  geotechniczna!!!

Sulęcin - 02 maja 2026

3 649 m² - 54.54 zł/m²
Na sprzedaż – 3 atrakcyjne działki budowlane z warunkami zabudowy.

Sulęcin - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

100 m² - 800 zł/m²
Działka ROD Sulęcin "Świerczewski"

Sulęcin - 19 kwietnia 2026

300 m² - 53.33 zł/m²
Sprzedam działki Sulęcin, Pałacowa- przy lesie i rzece Postomii

Sulęcin - 19 kwietnia 2026

1 500 m² - 66.67 zł/m²
Działka budowlana  250/8 sulęcin

Sulęcin - 15 kwietnia 2026

1 000 m² - 115 zł/m²
Działki na sprzedaż w Trzemesznie Lubuskim  pod zabudowę

Sulęcin - 13 maja 2026

1 100 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną

Sprzedam działkę rekreacyjną

350 000 złdo negocjacji

Gądków Wielki - 28 kwietnia 2026

2 500 m² - 140 zł/m²
sprzedam działkę z dostępem do jeziora

Boczów - Odświeżono dnia 26 kwietnia 2026

16 700 m² - 56.89 zł/m²
Działka nad jeziorem Przełazy Os. Wenecja 1077m2

Przełazy - 21 kwietnia 2026

1 077 m² - 389.97 zł/m²
działka z planem, blisko jeziora - Przełazy

Przełazy - 06 maja 2026

938 m² - 266.52 zł/m²
Działka 3003 m² z budynkiem gospodarczym, Mostki (woj. lubuskie)

Mostki - 13 maja 2026

3 003 m² - 99.57 zł/m²
Działka nad jeziorem Niesłysz I przy lesie I media

Przełazy - 04 maja 2026

719 m² - 299.03 zł/m²
Tania działka nieopodal jeziora Niesłysz

Przełazy - 15 kwietnia 2026

800 m² - 98.4 zł/m²
Uwaga! Nowa cena! Działka pod lasem w pobliżu J. Niesłysz. Mostki

Mostki - 09 maja 2026

502 m² - 127.49 zł/m²
OSTATNIA ! Działka na sprzedaż

OSTATNIA ! Działka na sprzedaż

125 000 złdo negocjacji

Nowa Wioska - 16 kwietnia 2026

1 000 m² - 125 zł/m²
Działka nad jeziorem Lubrza

Lubrza - 31 marca 2026

2 091 m² - 215 zł/m²
Atrakcyjne działki, wyjątkowa cena - Długoszyn

Długoszyn - 30 kwietnia 2026

1 500 m² - 65 zł/m²
Działka inwestycyjna z Wz, 3.745 m²

Żubrów - 08 maja 2026

3 745 m² - 114.82 zł/m²
Sprzedam działkę z bezterminowymi warunkami zabudowy w Siedlisku

Siedlisko - 15 kwietnia 2026

4 243 m² - 28.28 zł/m²
Działki budowlane w Niesulicach - 7,5 ar, 10 ar, 14 ar - od 320zł/mkw

Niesulice - 04 kwietnia 2026

750 m² - 350 zł/m²
Działka z potencjałem w bliskości Jeziora Wilkowskiego. Wilkowo.

Wilkowo - 09 maja 2026

1 502 m² - 179.76 zł/m²
Piękne działki z widokami w Wilkowie.

Wilkowo - 09 maja 2026

1 367 m² - 164.59 zł/m²
Działki budowlane Wilkowo (okolice Świebodzina)

Wilkowo - 20 kwietnia 2026

1 011 m² - 88.03 zł/m²
Działki budowlane nad jeziorem Paklicko Małe. Cena dot. 1 działki.

Lubrza - 04 maja 2026

998 m² - 145.29 zł/m²
Atrakcyjnie położone działki z warunkami zabudowy

Pieski - 08 maja 2026

1 127 m² - 95 zł/m²
Działki rekreacyjne nad jeziorem -MPZP-MEDIA -OŁOBOK (woj. lubuskie).

Ołobok - 29 kwietnia 2026

357 m² - 448.18 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 11

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Koryta i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon