Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy, obok Radawa

82 600 złdo negocjacji

    Surmaczówka - 18 maja 2026

    1 400 m² - 59 zł/m²
    Pokój 1-osobowy ul. Korczaka w nowym mieszkaniu (Kortowo, Podgrodzie)

    Olsztyn - Odświeżono dnia 19 maja 2026

    Wynajmę działający boutique hotel w Raszynie

    Raszyn - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    555 m²
    REZERWACJA Słoneczne 3 Pokoje przy Parku Kusocińskiego – Przestrzeń i Potencjał

    Olsztyn - Odświeżono dzisiaj o 07:21

    61,10 m² - 7954.17 zł/m²
    Dom z działką gmina Lubichnia

    Dom z działką gmina Lubichnia

    250 000 złdo negocjacji

    Lubochnia - Odświeżono dzisiaj o 08:02

    200 m² - 1250 zł/m²
    Niższa cena! 330 tys. 3 pokojowe mieszkanie. Czynsz okoł 500 zł. Bez  pośredników

    Zielona Góra - Odświeżono dzisiaj o 07:50

    50 m² - 6600 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Dom Modułowy 28,32 m2 całoroczny mieszkalny 700 WIDE  EXPANDABLE HOUSE

    Słubice - Odświeżono dzisiaj o 07:54

    28,32 m² - 882.73 zł/m²
    Nixelio – Nowoczesny Dom Gotowy nawet w 90 Dni

    Kielce - Odświeżono dzisiaj o 07:55

    110 m² - 5000 zł/m²
    Wynajmę kawalerkę w centrum

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:30

    18,50 m²
    Dom modułowy 76,8 m2

    Lublin - Odświeżono dzisiaj o 08:14

    76,80 m² - 2669.27 zł/m²
    NOWE WYKOŃCZENIE PREMIUM*NIEUŻYTKOWANE*Duża przestrzeń*Udogodnienia*Spokojna, zielona okolica*Blisko centrum

    Lublin - 19 maja 2026

    84 m² - 11488.1 zł/m²
    Piękne mieszkanie Łódź Widzew, Augustów, Olechów, Janów

    Łódź, Widzew - Odświeżono dzisiaj o 08:32

    59 m² - 10000 zł/m²
    Wynajmę kawalerkę z osobną kuchnią w centrum Bydgoszczy

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:55

    18,84 m²
    sprzedam 2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania

    Wyszków - Odświeżono dnia 19 maja 2026

    37 m² - 9324.32 zł/m²
    Magazyn samoobsługowy 6m2 przy lotnisku w Gdańsku dostęp 24/7 PROMOCJA

    Gdańsk, Matarnia - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    6 m²
    WYNAJMUJ I SPŁACAJ! wynajem - pawilon handlowy, usługowy, biurowy

    Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    Działka budowlana Pyskowice Centrum

    Pyskowice - Odświeżono dzisiaj o 08:23

    1 060 m² - 350 zł/m²
    Sprzedam działkę  14 arów. Widok , nachylenie Południowe . Koło Wieliczki