Dla biznesuopens in a new tab
Apartament w Centrum Białegostoku w Odrestaurowanej Kamienicy

Prywatne

Cena za m²: 12081.22 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Kamienica

Powierzchnia: 98,50 m²

Liczba pokoi: 4 i więcej

Opis

Klimatyzowany, Apartament w Ścisłym Centrum Białegostoku

Lokal wykończony materiałami z najwyższej jakości, w odrestaurowanej kamienicy z windą i garażem podziemnym. Klimatyzacja. Lokalizacja w centrum.

Apartament:
- 98,5 mkw.
- obszerny salon z aneksem kuchennym
- 2 pokoje/sypialnie, w tym jedna sypialnia z garderobą
- łazienka z wanną i kabiną prysznicową
- osobna toaleta
- osobna garderoba
- 1 piętro w Apartamentowcu z materiałów najwyższej jakości

Lokalizacja:
- Centrum ul. Sienkiewicza
- w pobliżu wszystkie udogodnienia: liczne restauracje, Centrum Handlowe, uczelnie wyższe i szkoły, deptak miejski

Stan nieruchomości:
- luksusowy, wykończony materiałami bardzo wysokiej jakości
- nowocześnie zaprojektowane i urządzone

Ogłoszenie właściciela. Pośrednikom dziękuję.

Dodatkowo do Apartamentu przynależą 2 stanowiska na platformach garażowych znajdujące się w podziemiach obiektu.
ID: 1068899892

Skontaktuj się

Maciej G.

Na OLX od wrzesień 2025

Ostatnio online w dniu 23 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 190 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Białystok, Centrum

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon