Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    działki budowlane Żychlin

    działki budowlane Żychlin

    55 560 złdo negocjacji

    Żychlin - 15 maja 2026

    926 m² - 60 zł/m²
    *Wynajmę Miszkanie ul. Młyńska Apartament Harmony* Okazja *

    Busko-Zdrój - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    30 m²
    REZEREACJA Mieszkanie na woli, blisko stacji metra Księcia Janusza, 2 pokoje oddzielna kuchania

    Warszawa, Wola - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    37 m²
    REZERWACJA Słoneczne 3 Pokoje przy Parku Kusocińskiego – Przestrzeń i Potencjał

    Olsztyn - Odświeżono dzisiaj o 07:21

    61,10 m² - 7954.17 zł/m²
    Dom z działką gmina Lubichnia

    Dom z działką gmina Lubichnia

    250 000 złdo negocjacji

    Lubochnia - Odświeżono dzisiaj o 08:02

    200 m² - 1250 zł/m²
    Niższa cena! 330 tys. 3 pokojowe mieszkanie. Czynsz okoł 500 zł. Bez  pośredników

    Zielona Góra - Odświeżono dzisiaj o 07:50

    50 m² - 6600 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Wynajmę kawalerkę w centrum

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:30

    18,50 m²
    Dom Modułowy 28,32 m2 całoroczny mieszkalny 700 WIDE  EXPANDABLE HOUSE

    Słubice - Odświeżono dzisiaj o 07:54

    28,32 m² - 882.73 zł/m²
    Nixelio – Nowoczesny Dom Gotowy nawet w 90 Dni

    Kielce - Odświeżono dzisiaj o 07:55

    110 m² - 5000 zł/m²
    Dom modułowy 76,8 m2

    Lublin - Odświeżono dzisiaj o 08:14

    76,80 m² - 2669.27 zł/m²
    NOWE WYKOŃCZENIE PREMIUM*NIEUŻYTKOWANE*Duża przestrzeń*Udogodnienia*Spokojna, zielona okolica*Blisko centrum

    Lublin - 19 maja 2026

    84 m² - 11488.1 zł/m²
    Piękna działka budowlana 1998 m² - Zieleniewo, ul. Gęsia | blisko Kołobrzegu i morza

    Zieleniewo - Odświeżono dzisiaj o 07:40

    1 998 m² - 329.83 zł/m²
    Wynajmę kawalerkę z osobną kuchnią w centrum Bydgoszczy

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:55

    18,84 m²
    Stylowy apartament z ekranem kinowym – 6 sierpnia 19A

    Łódź, Śródmieście - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    36,50 m²
    Lokale handlowo- uslugowe

    Nakło nad Notecią - Odświeżono dnia 19 maja 2026

    60 m²
    Działka budowlana 1078m2 Jastrzębie-Bzie

    Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 19 maja 2026

    1 078 m² - 106.68 zł/m²
    Piękne mieszkanie Łódź Widzew, Augustów, Olechów, Janów

    Łódź, Widzew - Odświeżono dzisiaj o 08:32

    59 m² - 10000 zł/m²
    Sprzedam działkę  14 arów. Widok , nachylenie Południowe . Koło Wieliczki