Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 102 m²

Cena za m²: 136.12 zł/m²

Opis

Na sprzedaż działki budowlane w Lutomi Dolnej, przysiółek Stachowiczki. Działki są malowniczo położone. Znajdują się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów, z cudownym widokiem na góry, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Idealna lokalizacja: 15 minut do Świdnicy, 10 minut do Dzierżoniowa. W pobliżu znajdują się: szkoła podstawowa, plac zabaw, boisko- orlik, market Dino, kościół, przystanek autobusowy, plantacja lawendy, szkółka jazdy konnej, przychodnia zdrowia, piękny las idealny na spacery i grzybobranie. Oferowane działki mają regularny kształt, dojazd drogą asfaltową oraz 100 metrów drogą utwardzoną (droga wewnętrzna). Media: sieci energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna (projektowana) w drodze wewnętrznej. Cena 150 zł za metr kwadratowy. Zapraszam do kontaktu. Tel. 66*******77.
ID: 922913561

Skontaktuj się

geopomiar1975

Na OLX od październik 2023

Ostatnio online w dniu 09 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 09 maja 2026

Sprzedam działki

150 000 zł

Lokalizacja

Location

Świdnica

Dolnośląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon