2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Warszawa
  7. Lakiernik, blacharz - Ursus
Dodane 04 kwietnia 2024

Zbrojarz Samochodowy

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Motorlink, naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości  usług związanych z motoryzacją, spełniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych kompetencji. Dążymy do stałego wzrostu poprzez rozwój naszej sieci  serwisowej, inwestowanie w zrównoważone technologie oraz dbanie o rozwój naszych pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa ( Okęcie )

Twój zakres obowiązków:

·   pomoc w przygotowaniu pojazdu do oględzin uszkodzeń

·   rozbrajanie samochodu przed naprawą blacharskich

·   demontaż/montaż części nadwozia pojazdów

·   przygotowywanie pojazdów do naprawy blacharsko-lakierniczej

Nasze wymagania:

·   doświadczenie na analogicznym stanowisku

·   zdolność do pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm

·   precyzja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

·   dyspozycyjność (praca zmianowa)

·   prawo jazdy kat. B

·   umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

·   znajomość najnowszych technologii napraw blacharskich

To oferujemy:

·   pracę w rwnomowanej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wspierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego

·   zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·   atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji

·   okres wdrożenia w asyście specjalistów

·   realną szansę awansu

·   dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

·   atrakcyjne wynagrodzenie

·   narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 909483069