2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Książ Wielkopolski
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy Pracownika ROZBIORU

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Książ Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZAKŁAD MIĘSNY ZATRUDNI PRACOWNIKA NA ROZBIÓR:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Rozbiór i trybowanie mięsa,

    przygotowanie wyrobów mięsnych do wędzenia,

    transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,

    Nasze wymagania

        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

        gotowość do podjęcia pracy

        nastawienie na rzetelną realizację zadań i chętnych do nauki,

        aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia.

    Mile widziane

    doświadczenie zawodowe w pracy przy rozbiorze mięsa wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz przy produkcji wędlin i wędzonek (możliwość przyuczenia),

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA

Więcej Informacji pod nr telefonu załączonym w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Książ Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Książ Wielkopolski
ID: 913023691