2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy operatora wózka widłowego-magazyniera, ul Fabryczna Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Mechaniczny Alhena specjalizuje w spawaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Jest nowoczesnym zakładem stanowiącym silną konkurencję na rynku lokalnym oraz zagranicznym. Z pomocą wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji elementów maszyn górniczych jak i konstrukcji stalowych dla rynku budownictwa.

Zatrudnimy operatora wózka widłowego - magazyniera

Obowiązki:

  • Transport i rozładunek towaru wózkiem widłowym,

  • Przyjmowanie towaru,

  • Kompletacja zamówień do wykonania na produkcji,

  • Pakowanie zamówienia dla klienta,

  • Sprawdzenie poprawności załączonych dokumentów,

  • Dbanie o stanowisko pracy i terminowość.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT),

  • Komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwości związane ze stałą współpracą

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę jak i własną działalność gospodarczą

  • Możliwość podniesienia swoich umiejętności

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy do kontaktu:

Telefon Kontaktowy: 71-359-17-22 / 60*******74

Ul. Fabryczna 22b

53-609 Wrocław

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910744694