2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Tarnowo Podgórne
Dodane Dzisiaj o 12:57

Zatrudnimy - Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Wprowadzanie danych do systemu księgowego i jego obsługa;

·         Księgowanie faktur i wyciągów bankowych

  • Przygotowywanie zestawień i analiz na bieżące potrzeby.

·         Przygotowywanie sprawozdań do celów statystycznych

·         Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

·         Zarządzanie korespondencją przychodzącą, prawidłowe przechowywanie i archiwizacja dokumentów księgowych, przygotowanie dokumentów do księgowania;

·         Bieżące wsparcie działu księgowości

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,

·         Wykształcenie z obszaru księgowości, finansów lub pokrewne,

·         Znajomość podstawowych zapisów ustawy o VAT i CIT,

·         Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

·         Umiejętność planowania swojej pracy, dotrzymywania terminów oraz proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów,

·         Samodzielność, skrupulatność, zaangażowanie oraz rzetelność w realizacji powierzonych zadań

·         Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

·         Znajomość systemu Symfonia FK

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę umowę o pracę

·         Dostęp do portali bilansowo-podatkowych

·         Pracę w ambitnym zespole

·         Możliwość ubezpieczenia grupowego

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Indywidualne podejście do każdego pracownika

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 897752886