2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Leśna Dolina
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnimy Młodszą Księgową

Lokalizacja

Białystok, Leśna Dolina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym;

  • Prowadzenie KPiR;

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej;

  • Prowadzenie sprawozdawczości GUS;

  • Obsługa kadrowa pracowników w tym: wystawianie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i zakończeniem zatrudnienia; prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej, sporządzanie dokumentacji ZUS, sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców;

  • Wystawianie faktur sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne o specjalizacji rachunkowość;

  • Doświadczenie pracy w dziale księgowości;

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości;

  • Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;

  • Dokładność, terminowość, samodzielność;

  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 2 lat z możliwością przedłużenia;

  • Pracę w miłej atmosferze;

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Biuro:

ul. Serwisowa 8,

15-620 Białystok

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Leśna Dolina
ID: 919884844