2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnimy mężczyzn do hurtowni - już teraz dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia ogólnospożywcza z 30-letnim doświadczeniem, zatrudni mężczyzn na stanowisku: pracownik magazynu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów;

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;

  • Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia;

  • Rzetelność, sumienność, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy, uczciwość, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole;

  • Dobry stan zdrowia;

  • Obycie z artykułami spożywczymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym zespole.

Prosimy o aplikację CV w wiadomości prywatnej.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami; dzwonić można w godzinach 8-17.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 919628305