2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Bełchatów
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnimy Masażystkę - Yasumi Bełchatów

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Stanowisko pracy: Masażysta

·         Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę

Jakie będą obowiązki?

·         Wykonywanie masaży, relaksacyjnych, rytuałów spa i zabiegów pielęgnacyjnych

·         Obsługa zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych i medycznych

·         Prowadzenie dokumentacji

·         Dbanie o miejsce pracy

·         Obsługa recepcji i programu do obsługi klienta/ versum/booksy/

Czego wymagamy?

·         Umiejętność wykonywania masaży (doświadczenie min. rok)

·         Wykształcenie kierunkowe (może być w trakcie)

·         Dyspozycyjność do pracy 40h/tyg. w godzinach otwarcia gabinetu (pon- pt 9-20, sobota 9-16)

·         Umiejętność doboru odpowiednich preparatów do rodzaju skóry

·         Dokładność, wysoka kultura osobista

Co oferujemy?

·         Elastyczny grafik pracy

·         Stabilne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę lub zlecenie

·         Możliwość zdobycia doświadczenia branżowego

·         Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole

Czekamy na Twoją aplikację.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Do CV prosimy o dołączenie klauzuli RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 915215125