2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oława
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnimy MAGAZYNIERÓW! Praca od zaraz!

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ERGIS S.A. z siedzibą w Oławie jest liderem w produkcji opakowań przemysłowych (folii stretch i taśm PET). poszukuje doświadczonych MAGAZYNIERÓW do pracy w naszym zakładzie.

MAGAZYNIER

Lokalizacja: ul. Zwierzyniecka 12, Oława

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie oraz wydawanie wyrobów i surowców itd. do magazynów oraz produkcji,

  • kontrolowanie prawidłowości załadunków, przyjęć i wydawania materiałów,

  • utrzymanie porządku w obszarach magazynowych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie,

  • uprawnienia na wózki wydane przez UDT,

  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem wózka jezdniowego,

  • chęć pracy w trybie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • praca na podstawie umowy o pracę w systemie (12/12*),

  • dofinansowanie do dojazdów do pracy i wypoczynku,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych oraz Program Poleceń Pracowniczych,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

*12-godzinny system pracy powoduje znaczne ograniczenie liczby dni, w których musimy dojechać do miejsca pracy. Pracownicy, którzy wykonują obowiązki w ramach systemu równoważnego, pojawiają się w pracy rzadziej niż osoby, w przypadku których norma dobowa wynosi 8 godzin. To korzystne szczególnie wtedy, gdy nasze miejsce pracy jest oddalone od miejsca zamieszkania. Korzyści dla pracownika, jakie mogą płynąć z pracy w równoważnym systemie, to m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych bez konieczności wnioskowania o dzień wolny.

Administratorem danych jest Ergis-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 910338218