2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Białołęka
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnimy Magazyniera - Wydającego sprzęt

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od 34 lat obsługujemy Klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich Klientów jak i Pracowników.

Dołącz do naszego oddziału W Warszawie przy ul. Płochocińskiej.

Opis stanowiska:

obsługa Klientów wypożyczalni – wydawanie i odbiór sprzętu,

pomoc w załadunku, udzielanie informacji na temat właściwego sposobu obsługi sprzętu, sprawdzanie stanu technicznego sprzętu zwracanego przez Klienta,

czyszczenie i konserwacja sprzętu budowlanego,

dbałość o powierzone maszyny i urządzenia budowlane,

utrzymywanie porządku na terenie oddziału wypożyczalni.

Nasze wymagania:

komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu z Klientem

prawo jazdy kat. B,

odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

chęć nauki i zdobywania nowego doświadczenia,

zainteresowanie mechaniką będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

dogodne warunki pracy (atrakcyjny socjal, odzież robocza, praca od poniedziałku do piątku),

bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie do urlopu, prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, fundusz socjalny, pracowniczy program kapitałowy),

bardzo dobra atmosfera pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atut Rental Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, w celu prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.''

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911238949