2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Radzyń Podlaski
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnimy magazyniera

Lokalizacja

Radzyń Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników. Firma zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

W związku z rozbudową linii produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

GŁÓWNE ZADANIA:

- rozładunek i sprawdzanie prawidłowości oznaczeń partii surowców i opakowań  przyjmowanych do magazynu

- wydawanie surowców i opakowań na produkcję

- wydawanie i załadunek wyrobów gotowych do transportu

- przygotowywanie dokumentacji po załadunku wyrobów gotowych

NASZE OCZEKIWANIA:

- aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)

- umiejętność obsługi komputera

- znajomość gospodarki magazynowej

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Dobrą atmosferę pracy

- Wsparcie doświadczonych pracowników

- Atrakcyjne premie

- Wyjazdy integracyjne

- Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radzyń Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Radzyń Podlaski
ID: 920418973