2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Brwinów
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnimy magazyniera

Lokalizacja

Brwinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

SIMBA TOYS POLSKA Sp. z o.o.

Simba Toys Polska Sp. z o.o. jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych.

Do naszego Działu Logistyki poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier, jeśli jesteś osobą zaangażowaną, otwartą  oraz cenisz sobie miłą atmosferę, dołącz do nas!

Magazynier

Miejsce pracy: Brwinów

Zakres obowiązków:

§  Rozładunek i przyjęcie dostaw;

§  Alokacja towaru w magazynie;

§  Kompletacja zamówień;

§  Przygotowanie wysyłek;

§  Kontrola towaru pod względem jakościowym i ilościowym;

§  Załadunki aut;

§  Utrzymanie porządku;

§  Inne prace magazynowe m.in. oklejanie towaru, przepakowanie;

Wymagania:

§  Mile widziane doświadczenie w pracy na podobny stanowisku;

§  Uprawnienia na wózek wysokiego składowania – warunek konieczny;

§  Podstawowa obsługa komputera;

§  Skrupulatność, sumienność, dokładność;

§  Umiejętność pracy w zespole;

§  Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

§  Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;

§  Prace od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14, 9-17)

§  Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w pełnym wymiarze godzin;

§  Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premie;

§  Prywatną opiekę medyczną;

§  Kartę sportową;

§  Przyjazną atmosferę pracy;

Brzmi interesująco? Aplikuj do nas!

Lokalizacja

Brwinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brwinów
ID: 918876352