2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Łysomice
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy Księgową / Księgowego

Lokalizacja

Łysomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem, firma APH sp. z o.o. w Łysomicach koło Torunia poszukuje do swojego zespołu Księgowego / Księgowej.

Twój zakres obowiązków

·        Weryfikacja dokumentów finansowych pod kątem formalno-rachunkowym oraz procesów pod kątem podatkowo-księgowym;

·        Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego;

·        Ewidencja, księgowanie i rozliczanie środków trwałych i WNIP;

·        Uzgadnianie sald rozrachunków;

·        Księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych;

·        Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, przygotowanie danych do deklaracji VAT JPK, CIT;

·        Zapewnienie prawidłowego i terminowego zamknięcia okresów księgowych;

Nasze wymagania

·        Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na  stanowisku w dziale Księgowości, Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, lub pokrewne;

·        Praktyczna znajomość polskiego prawa bilansowego i podatkowego oraz rachunkowości;

·        Doświadczenie w ewidencji lub księgowaniu i rozliczaniu środków trwałych i WNIP;

·        Znajomość programów Subiekt NEXO oraz Optima;

·        Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel);

·        Samodzielność, dokładność oraz terminowość w działaniu;

·        Gotowość do uczenia się nowych rzeczy;

·        Komunikatywność, elastyczność, dobra organizacja pracy własnej;

·        Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Łysomice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łysomice
ID: 902611554