2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Stare Miasto
Dodane 31 maja 2024

Zatrudnimy kosmetologa/kosmetyczkę - Kraków Stare Miasto/Kazimierz

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy stale rozwijającą się siecią salonów kosmetycznych. Dysponujemy rozbudowaną bazą stałych klientek. Przed nami nowe wyzwania związane z dynamicznym rozwojem marki i nowymi lokalizacjami, dlatego poszukujemy specjalistów na stanowisko kosmetologa/kosmetyczki

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • rzetelne i profesjonalne podejście do pracy

  • umiejętność wykonywania masażu twarzy

  • ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy

  • dokładność i sumienność

  • zdolność organizacji czasu pracy i radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

OBOWIĄZKI

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała

  • dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami

  • tworzenie pozytywnego wizerunku Salonu

  • aktywna sprzedaż usług kosmetycznych

  • ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji

OFERUJEMY

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy;

  • stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się;

  • umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracy;

  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub na 3/4 etatu;

  • typ umowy - do ustalenia;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 838418829