2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kowale
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnię stylistkę paznokci

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Gdańsk/Kowale

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat / Pół etatu

Opis stanowiska:

Poszukujemy utalentowanej i pełnej pasji stylistki paznokci. Jeśli kochasz swoją pracę, masz wysokie poczucie estetyki i chcesz pracować w przyjaznym zespole, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oczekiwania:

  • Umiejętności: manicure i pedicure, przedłużanie paznokci ( gotowość wzięcia udziału w szkoleniu)

  • Nastawienie na rozwój osobisty

  • Dokładność

  • Punktualność

  • Dyspozycyjność

  • Dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w miłym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę zlecenie na pół lub cały etat ( 3 msc. okresu próbnego)

  • Umowę B2B

  • Pracę od lipca

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w naszym salonie, wyślij swoje CV wraz z portfolio na maila. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Stylistka Paznokci - Aplikacja".

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 920075044