2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Wielkopolskie
  6. Social media - Krotoszyn
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnię: Social Media Managera/Content Creatora

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Social Media Managera/Content Creatora. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój naszych kanałów w mediach społecznościowych oraz tworzenie angażujących treści, które przyciągną i zaangażują naszą społeczność online.

Obowiązki:

• Tworzenie, planowanie i publikowanie treści na platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, itp.)

• Monitorowanie i analiza wyników kampanii w mediach społecznościowych, dostosowywanie strategii na podstawie uzyskanych danych

• Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

• Współpraca z zespołem marketingowym w celu zintegrowania strategii social media z ogólnymi celami marketingowymi

• Angażowanie się w interakcje z użytkownikami, odpowiadanie na komentarze i wiadomości

• Śledzenie trendów w mediach społecznościowych i dostosowywanie treści do aktualnych standardów i preferencji odbiorców

• Tworzenie materiałów graficznych i wideo przy użyciu narzędzi takich jak Adobe express, Canva lub podobnych

• Tworzenie treści zgodnych z SEO do sklepu internetowego

Wymagania:

• Znajomość narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne

• Kreatywność i zdolność do tworzenia angażujących treści

• Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie

• Znajomość podstawowych zasad SEO

• Doświadczenie w tworzeniu materiałów graficznych i wideo będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży Petfood

• Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

• Wynagrodzenie rosnące wraz z Twoim doświadczeniem i zaangażowaniem

Dodatkowym atutem będzie jeśli masz psa lub kota!!!

Coś o Nas: GPF sp.z o.o. — jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem produkującą jedzenie dla psów i kotów. Funkcjonowanie na rynku polskim i międzynarodowym ugruntowuje naszą pozycję w sektorze pet food, a nasz nieustanny rozwój jest jednocześnie dla Ciebie szansą dołączenia do naszego zespołu. Jeśli więc szukasz miejsca, w którym możesz wykazać się empatią, kreatywnym myśleniem i skutecznością działania, dobrze się składa, bo w związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych osób.

Główna siedziba mieści się w miejscowości Góreczki - obok Koźmina Wielkopolskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub na adres: sekretariat(małpa)ggpf.pl z dopiskiem Social Media Managera/Content Creatora

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 920217740