Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 28 sierpnia 2024

Zatrudnię samodzielną księgową/księgowego

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

EuroConsult, firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, poszukuje pracowników na stanowisko księgowa/-y. Zapewniamy pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze bez korporacyjnego nadęcia.

Szukamy pracownika do długiej współpracy - nie rekrutujemy na krótki czas, zależy nam na długoterminowych relacjach.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś się rozwijać w branży jesteśmy otwarci na rozwój i poszerzanie kompetencji :-)

Jeżeli:

- posiadasz doświadczenie w pracy w księgowości

- jesteś osobą skrupulatną i dobrze zorganizowaną

- lubisz pomagać innym i dobrze czujesz się w pracy zespołowej

To zapraszamy do pracy u nas!

Zadania na tym stanowisku:

- obsługa klientów biura na pełnej księgowości

- samodzielne księgowanie spółek, obejmujące sporządzanie sprawozdań finansowych

- praca w programie Optima/Saldeo

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku co najmniej samodzielnego księgowego minimum 2 lata

- bardzo dobra znajomość programu Optima

- mile widziana znajomość programu Saldeo

- dobra orientacja w przepisach podatkowych dla firm z sektora MŚP

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja.

- obsługa komputera w szczególności programów finansowo-księgowych

Tryb pracy:

Stacjonarna – w naszym nowoczesnym biurze w Krakowie. Zapewniamy pełne wsparcie przy wdrożeniu oraz opiekę administracyjną.

Dostosowujemy się również do potrzeb pracowników i umożliwiamy pracę zdalną np. raz w tygodniu.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenie lub B2B w zależności od preferencji kandydata,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania (5000 brutto - 10 000 brutto),

- elastyczny czas pracy,

- wsparcie prawne ze strony radców prawnych i doradców podatkowych pracujących w biurze,

-parking,

-pełne wsparcie administracyjne.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV w formacie PDF.

Prosimy o podanie w zgłoszeniu wymagań finansowych.

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 920630592