2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bielany
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię samodzielną księgową

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe poszukuję kandydata/-tki na stanowisko Księgowa/-y

Miejsce pracy: Warszawa - Bielany

Zakres obowiązków:

- Dekretowanie i księgowanie zdarzeń gospodarczych, w tym wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży, kasy i innych dokumentów księgowych zgodnie z zakładowym planem kont

- Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

 - Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

- Rozliczanie rozrachunków

-Przygotowywanie deklaracji VAT i zaliczek CIT

-dodatkowym atutem będzie znajomość kadr i płac

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Znajomość przepisów VAT, CIT, PIT ustawy o rachunkowości

- Mile widziana znajomość programu Insert ( Rewizor, Gratyfikant)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie , serdeczną atmosferę w pracy

- Praca stacjonarna w biurze , możliwość pracy hybrydowej

- Możliwość rozwoju zawodowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 909234927