2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Pabianice
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnię pracownika mieszalni lakierów

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PPHU Fama w Pabianicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Mieszalni Lakierów

Zakres obowiązków:

  • precyzyjne dobarwianie farb pigmentami według receptury,

  • mieszanie farb i lakierów samochodowych,

  • prowadzenie stosownej dokumentacji,

  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • duża dokładność,

  • obsługa komputera,

  • chęć do pracy,

  • doświadczenie mile widziane ale nie jest warunkiem koniecznym,

  • wprawne oko w odróżnianiu kolorów i odcieni.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Miejsce wykonywania pracy Pabianice, Rypułtowicka 15

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail.

Kontakt telefoniczny 78*****88

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 659693173