2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Bemowo
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnię Podologa - Bemowo

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mazowieckie Centrum Podologii jest nowoczesnym miejscem świadczącym usługi z zakresu podologii.

Na rynku jesteśmy od 2021 roku, jednak swoją przygodę z podologią zaczeliśmy już znacznie wcześniej. Z racji prężnego rozwoju poszukujemy pracowników na stanowisko Podologa.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie konsultacji podologicznych,

  • wykonywanie zabiegów podologicznych,

  • diagnozowanie stanów chorobowych stóp i paznokci,

  • prowadzenie terapii oraz dokumentacji medycznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie podologiczne,

  • umiejętność pracy dłutem i skalpelem, obsługa frezarki,

  • znajomość budowy stopy,

  • wiedza z zakresu sterylizacji narzędzi,

  • umiejętność pracy z klientami w różnym wieku( także dzieci oraz seniorzy),

  • punktualność, zaangażowanie oraz empatia,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • Samodzielne prowadzenie terapii podologicznych,

  • samodzielne stanowisko pracy (jeden gabinet i jedno stanowisko pracy),

  • zatrudnienie na cały etat,

  • zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie/b2b,

  • pracę zmianową,

  • wsparcie i pomoc doświadczonego podologa,

  • dodatkowe szkolenia z zakresu podologii w celu poszerzenia umiejętności,

  • uniform firmowy,

  • rabat na produkty oraz zabiegi,

  • nowe klimatyzowane gabinety,

  • nowy sprzęt,

  • recepcje,

  • praca 5 dni w tygodniu oraz dyżur w dwie soboty w miesiącu,

  • wynagrodzenie podstawowe + premie od obrotu,

  • praca w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm oraz pracę w miłej atmosferze to czekamy właśnie na Ciebie! Wyślij CV na mazowieckiecentrumpodologii(małpa)gmail.com, a my skontaktujemy się z Tobą.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 829449707