2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Bielsko-Biała
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę do działu Zamówień/ Handlowego

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Szerwal zatrudni osobę do działu handlowego/ zamówień.

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym, zgranym zespole

Praca w systemie dwuzmianowym. 6-14, 14-21.

Zakres obowiązków: - przyjmowanie zamówień

-sprzedaż ,-obsluga e-mail, -wprowadzanie danych do systemu

Wymagania: -obsluga komputera oraz pakietu office

- umiejętność pracy w zespole - dobra organizacja pracy -komunikatywność

Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 825703981