2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Słupsk
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnię na stanowisko Samodzielny Księgowy ZIMAR

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ZIMAR Ryszard Ziegert zatrudni na stanowisko Samodzielny Księgowy.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie pełnej księgowości podmiotów gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami księgowości,

-pomoc młodszym członkom zespołu w ich rozwoju zawodowym,

-stworzenie samodzielnego stanowiska pracy w spółce.

Nasze wymagania:

-wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia, -doświadczenie w pracy na stanowisku księgowa/księgowy,

-znajomość programu Comarch Optima,

- praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.

Oferujemy:

-Pracę na pełny etat,

-Przyjazną atmosferę oraz wsparcie merytoryczne,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- wparcie rozwoju poprzez udział w szkoleniach,

- ubezpieczenie na życie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 875518524