2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pułtusk
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnię magazyniera do magazynu wędlin

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje magazyniera ( magazyn wędlin )

O nas.

Zakłady Mięsne Somianka to Firma rodzinna z polskim kapitałem. Powstała w roku 1992. w miejscowości Somianka. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie mięsnym, prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego, wprowadzając na polski rynek wysokiej jakości wędliny, kiełbasy, boczki oraz wyroby podrobowe. Dodatkowym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest działalność usługowa i handlowa w zakresie sprzedaży detalicznej, prowadzonej w sieci własnych sklepów o profilu ogólnospożywczym. Obecnie mamy 38 sklepów w 29 miejscowościach.

Obowiązki:

  • przygotowanie towaru do wydania

  • przyjęcia/wydanie towaru

  • utrzymanie porządku na stanowisku

Wymagania:

  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • praca w systemie dwuzmianowym

  • miła atmosfera

  • praca na pełen etat

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie swojego cv przez serwis olx. Odpowiemy na wybrane ogłoszenia i skontaktujemy się w celu ustalenia terminu rozmowy.Ze względu na charakter pracy oferta skierowana dla Panów.

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 721806707